Život ve vzpomínkách? Vzpomínky v životě...

12. března 2018 v 18:56 | Monty |  Téma týdne / Theme of the week
Hm, jako opravdu? Žít život ve vzpomínkách?? No už teď pofňukávám a myslím, že nejsem sám, kdo pobrekuje, protože je spousta chvil, které by člověk rád vrátil a zažil znova. Problém je, že to zatím nejde, ale co kdyby už konečně existoval stroj času, třeba i ten od Wellse, který by tohle umožňoval, cestovat po vzpomínkách a jemně trošku poopravit ten váš dosavadní život, či jen koukat, jak opět dostáváte kapky od starších?


Ti si tak jdete sednou do křesla času, které vás pošle na tu nejkrásnější vzpomínku. V mém případě, to bylo úžasných 14 dní na kole pod akcí s názvem AVE. Bylo to v roce 93, kdy jsem jako malý, 13-ti letý capart, začínal zažívat tyto skvělé věci.

Avšak co se nestalo?? Nějak mě to hodilo jinam, do jiné mé minulosti. Co to? Mamča. Co ta tu chce?? Sedím vedle ní a brečím. Pročpak asi? Bere mi ruku do své a … Sakra, ona má jehlu a já mám třísku. Doteď mám panickou hrůzu z takovýchto aktivit. Naštěstí vidím opět jen mlhu, než se snad už dostanu do toho roku.

Opět nic. Teda ano. Školka a kamarádka. Jo, to bylo super, škoda, že jsem tenkrát nevěděl nic o ženském těle. Jsme zrovna v křoví a kontrolujeme si pinďuláčka a pipinku… Aha, už vím. To je to místo, kde nás načapala vychovatelka a dostali jsem rákoskou na prdel před celou třídou a za trest na druhý den jako první na kontrolu k zubaři. Jojo… Honem pryč, ještě teď mě bolí řiť.

Že by už teď? Teď? A nebo teď? Ne. Ty vzpomínky jsou na ten rok jsou tak živé, že to ten stroj asi neumí skousnout. Jako spoustu dalších hezkých, či škaredých vzpomínek. A myslím si, že je to tak dobře…
 


Komentáře

1 Chiméra Chiméra | 12. března 2018 v 21:04 | Reagovat

Brala by to v tom, keby to mohla zmeniť.

2 Monty Monty | 15. března 2018 v 6:56 | Reagovat

[1]: Někdy ano...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama