Plné gaťky??

26. října 2017 v 21:35 | Monty |  Téma týdne / Theme of the week
Strach sám ze sebe? Co to je? Ale asi ano. Kdo četl můj předešlý článek, jak jsem se bál svého stínu, tak asi mám strach i sám ze sebe, no ni? Ale abych tu neremcal a taky i něco napsal o tom strachu, který asi má i někdo jiný, než jen já a to by bylo, abych se z toho nepoto... Však víte, že jo? Nespadl na zadek...


Tak nějak přemýšlím o té věci, kdy mám ze sebe největší strach. No asi když dělám nějakou aktivitu, ze které jsem měl strach i předtím, než jsem ji začal dělat, protože než ji začnete dělat, zjistíte, že by jste nejraději nedělali nic a jen se dívali na ty, co to dělají před vámi, ale i přesto se rozhodnete to dělat a naskočíte na tu dannou věc, abyste dokázali, že na to máte a ostatní, aby vám zaviděli, že jste to dali, ale i přesto jste si ty gaťky museli vyměnit, protože o vlka přece nestojíte.

Uf. Teď mám strach z toho, že jsem napsal žvást, ale výhoda je, že to raději po sobě nečtu, protože pak zase dostanu strach, že prsty jsou hbitější, než klávesnice na notebooku, který mám momentálně na nohách a v televizi jde reklama na Savo, kdy má matka strach o kuchyňskou linku a vedle vás se přítelkyně líčí, protože si myslí, že jde na noční.

Mám ze sebe strach, že ji neřeknu, že na tu noční nemusí. Ale zase je to její věc, tak ať jde, že ano. Usmívám se na ni, ale už teď vím, že za pár minut přiletí a žačne plískanice z jejich krásných úst, že jsem ji jako mohl říct, že nemusí do práce.

Ale abych jen nedělal humornou stránku vážné věci, i když v dnešní době toho asi moc nezbývá, si myslím, že strach ze sebe moc nemám. Jen ze svého stínu, ze svých "fuuuuuj, krásných" pohnutek a jiných "fuuuuuj, krásných" aktivit...
 


Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 27. října 2017 v 11:20 | Reagovat

Je zbytečné se bát sám sebe :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama