No, kde je??

23. srpna 2017 v 20:37 | Monty |  Téma týdne
V naší zemi být rovnost nemůže, tedy alespoň mezirůzně vzdělanými lidmi. Proč to píšu? Ze své vlastní zkušenosti. A to nemusí být jenom v práci, ale i na úřadech a nebo v bankách, kde cítíte tu nadřazenost lidí. Ano, jsou vyjímky, ale je jich tak žalostně málo, že ta kapka z mračna se nedá pomalu ani najít.


No a když jsem zmínil zaměstnání, je nasnadě se podělit o tom, co zážívá možná ředa z vás. Nepochybuji o tom, že třeba takový vedoucí, by měl mít respekt, avšak měl by si ho nějakým způsobem zasloužit. Třeba férovým jednáním. Nepracuji v žádném managerském, či IT prostředí, jsem jen chemik, pracující v továrně. Tak se nějak může očekávat, že rovnost nebude. Avšak opak je pravdou. Pominu-li vedoucího, i mistrem si jsme rovni a vyslechne náš názor, i když je jakkoliv divný. Vedoucí je pravý opak, možná to má v popisu práce, jen si myslím, že by měl být více lidský. Na soukromí máme kamarády, ale na problémy v práci je buď mistr a nebo vedoucí...

Úřednice na úřadě je jiná kategorie. Říká se, že pokud nemáte na sobě krém na boty, nic nevyřešíte. Možná to je pravda a naštěstí jsem úřad potřeboval jen párkrát a je fakt, že jsem se setkal s nepříjemností jen na finančním, když jsem potřeboval pomoci s výměrou domu kvůli zaplacení daní za dům. Něco na mé nervy. Nakonec jsem si pomohl sám. Díky za net. Jinak si nemohu stěžovta. Pokud vše vyplníte správně!!! Podle úředníku správně.

Bankovní úředník je někdo, kdo vám podlízá při půjčce a pak je na koni, když máte problémy se splácením. Jeho mimika v obličeji se mění, jako den a noc. Z nadšeného úředníka se stává úředník zahořklý, který vám zamítne cokoliv, jen aby vám dokázal znepříjemnit den.

Potom, kde sakra je ta rovnost, že? Neexistuje a ani nikdy neexistovala. Existuje jen mezi sobě rovnými lidmi a to se ještě někteří snaží být víc, než jsou.
 


Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 23. srpna 2017 v 21:12 | Reagovat

Souhlasím, rovnost se dnes vyskytuje opravdu málokde....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama