O čem se nemluví?

17. listopadu 2016 v 15:33 | Monty |  Téma týdne
Zajímavé. Zase tu máme jednu konspiraci. A nebo je to skutečné? A co UFO? Hm? Věříme něčemu z toho, či snad jsme jak nevěřící? Církev a její stoupenci také věří v Boha a ta samá církev věřila i na čarodějnice. Myslíte, že něco z toho je pravda a proto se o těchto věcech nemluví? Rád si zakonspiruji.


Mrkneme se jako první na církev, což je velmi ožehavé téma. Na jednu stranu lidé věří v Boha, že když se k němu budou modlit, dostanou se do nebe a různé věci. Je to možné a neberu jim to. Sám mám pár pobožných přátel a pokud mi nenutí v něco věřit, jsou přátelé napořád. Jak ale vystvětlit 15. - 16. století? Pálení čarodějnic? Že by se církevní hodnostáři nudili? Pálili i jiné lidi, nevinné odsouzence z nichž pravdu dolovali bolestí a mučením. Že by existoval určitý masochismus v církvi? Asi ano, protože jak si vysvětlit nedávné události se znásilňovanými dětmi osobami z řad církve? Zametl se prach. A proč to?
TABU

A co třeba některé fyzikální vlastnosti naší země? Asteroidy (vyhynutí brontosaurů), či i níhodná úmrtí? Konspirace? Asi ne, když jeden za druhým z agentů, jak z řad Ameriky či Ruska, unikají ze země, ze strachu mučení a následné smrti. Opět nějaká konspirace, či výmysl těch danných agentů? Možná. Jsme malí páni, že ano.
TABU

UFO. To je téma na mnoho stran. Od dob Roosvelta - Oblast 51 rok 1947, až po dnešní dobu. Víte, koukněte se na Marvel. Vím, smějete se, ale nemyslíte si, že ti pánové a dámy v čele se slavným Stanem Lee v něco nevěří? Jak vysvětlit ty krásné nápady, které nám pomáhají v představivosti, kterou máme malou? Neříkám, že nám tu chodí Thor, či létá Superman, ale v 60tých letech, kdy se lidi koukali na první díly StarTreku, nečekali, že ta malá věcička, kterou měl kapitám Kirk u úst (komunikátor) bude jednou znám jako mobil :-D . Úsměvné, že? Ale je zajímavé, jak lidé pokročili. Jsem zvědav, co se stane dál, v budoucnu. Ale vím, že to, co mi budeme mít za 15let doma, už dnes někdo vymyslel, jen se nesmí o tom mluvit, na lidstvo se musí pomalu.
TABU

Je mi jedno, milí mladí, či starší čtenáři, zda něčemu z toho věříte, či ne, ale snad mi dáte za pravdu, že něco opravdu existuje... Něco?
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama