Mé myšlenky, jsou mé

6. září 2016 v 9:28 | Monty |  Téma týdne / Theme of the week
Můj milý mozku. Píšu ti, protože ti dlužím spostu věcí. Snad tento dopis, se bude snažit odčinit to, co v mých myšlenkách, díky tobě, se odehrálo. Doufám, že stále zůstaneš takový, jakým si byl doteď. Milým, hodným a někdy i troufalým mozkem.Pamatuješ, jak jsem byl ještě malý a tys mi nedovolil spoustu věcí, ale chtěl jsem je vykonat? A zase na druhou stranu jsem vykonal spousty věcí, které bych chtěl opět zažít? A to jen díky tvým myšlenkám, které mě vedly. A ty které mě sice nevedly, ale budily mou fantazii, stojí, abych ti za ně poděkoval.

Třeba Jitka. Jitka byla šestileté děvče, které jsem ve školce vídával denodenně. Byla asi jedinou dívkou, která si nehhrála na doktory ve křoví. Ale také tou nejkrásnější, nejhodnější. Ale ty představy, když jsme po obědě všichni uléhaly na postýlky a nemohli jsme usnout.
A nebo Jana z prvního stupně na základce, když se krásně podívala, hned jsem si vzpomněl na křoví ze školky :D .

Jistě máme za sebou i jiné myšlenky, kdy zase jednoho pána bychom nejraději nakopali do svalové sedící části a ještě bychom na něj zařvali, jaký je neskutečný chudák. A nebo v dnešní době,kdy jsme v práci, se to jen negtivními myšlenkami honí. Dostáváš docela zabrat, můj milý mozku.

Dnešní myšlenky už jsou poněkud jednoduché, ale o to víc zajímavé. Co bude zítra? Každý den jiný? Můj mozku, musíme myslet na to, že někdy to bude sterotypní, ale my dva si to zařídíme jinak. Zavřeme oči a budeme si představovat ráj. A jaký že to je? Krásný. Dělat to, co mě baví a peněz ani né moc, ale ani málo, mít bohatý život plných krás a štěstí a zjistit po čase, že jsem jej nepromarnil.

Můj milý mozku. To nám přeji nejen v myšlenkách.
Tvůj naivní majitel...
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama