Komplex z prsou? Nelly Cadlenson to zná...

9. září 2016 v 10:54 | Monty |  Moje témata
Nelly Cadlenson to určitě zná. Znájí to i další slečny, či ženy. Teď to ale vemu z pohledu muže. Nelly píše, že muži slintají. Nevím, asi jsem takového při koukání na prsa nepotkal. Většinou slintám po Listerinu, ale to jen tak na okraj...


Soucítím s touto dívkou. Mám přítelkyni, teda ona má mě, která ten problém má taky. Sehnat dobrou podprsenku??? Nikde. No možná Kik, ale jinak jinde. Dávat 800Kč za jednu někde od Bonerixu, či iných firem? Nevím, je tak bohatá? Nicméně pomáhají zádům a záda jsou důležitější, než prsa. Nikdo nebude řešit, že ve 40 - smrti budete mít věšáčky, ale budou se dívat na hrb na zádech. Jde tu ale o předsudky lidí. Normální člověk se podívá, ale nekomentuje, protože ví. Debil zůstane debilem a mezi námi, jsou to i dívky. Né jen muži, jak Nelly napsala.

Abychom zapříčinili bolestem okolo ramenů, je dobré, aby přítel se pokusil jednou za čas ulehčit své přítelkyni od břemena. Jemně vememe do rukou ty krásné jablíčka v ošatce. Ano, zkoušíme to zatím jen na jablíčkách, abychom dostali cit do
rukou. Zvedneme je jen do takové výšky, abychom je měli v úrovni svých prsou, plus mínus. Tímto způsobem se dá na pár vteřin ulehčit dívce.
Další způsob je jemná masáž ramen. Dívka, s důvěrou k vám, se otočí bříškem na postel a odkryje vám horní díl ramen, který je taktéž intimní, byť to v dnešním světě tak nevypadá. Uchopíme ramena mezi prsty a jemně je tlačíme k sobě a přejíždíme od hlavy na kraj ramen. Ucítíte tuhé svaly. Musíte jemně, protože to řadu žen bolí a nemuselo by dojít k uvolnění a veškerá snaha by přišla vniveč.
Další způsob jsou zmiňované podprsenky. Je důležité, aby měla dívka
sedící a né tu, kterou ji koupíte, což znamená vzít sebou dívku an nákupy, ať si vybere. Vím, není to tajný dárek, ale ze své vlastní zkušenosti vás zamrzí, když vám přítelkyně řekne, že je pěkná a odmlčí se. To znamená "ale". Pozor na to. Je to stejné i s kalhotkami. Cokoliv jiného, pokud znáte velikost můžete.

Tak. Je to sice jen malý odvar toho, co by se dalo napsat, ale chtěl jsem Nelly povzbudit, že pokud se najde vnímavý člověk, jde to vše snáz. A velké prsa? Jsem spíše horňák, takže od očí níž.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama