Kdo jsem??

19. září 2016 v 11:46 | Monty |  Téma týdne
Jsem voda, vzduch a nebo ta šiška, která spadla vedle stromu, protože se jí nechtělo už dále viset. Jsem zde potřebný pro ty, co o mě stojí. Jsem voda, protože každý se jí potřebuje napít, jsem vzduch, protože každý může ze mě dýchat a jsem šiška, protože jsem zrovna tam, kde chci být.

Dovolil jsem si slova "voda, vzduch a šiška" vyjmout z filmu, kde hraje můj oblíbený komik Hugo Haas. Zde, ač to tak nevypadá, se s těmito slovy cítil osamělý, avšak tyto slova poté dostala jiného smyslu a to takového, že by moc důležitý pro osobu jemu blízkou.

Kdo jsem? Sám asi nevím. Je možné, že mé jméno je Nikdo, ale také mohu být Osamělý lovec, či střelec, ne-li Osobní strážce. Někdy se cítím i jako Conan, který s Terminátorem se snaží o dobrou věc. A nebo také Vodonoš, který nosí občerstvení pro hráče. Snad se můžu cítit i jako Kristián, či doktor Galén. Jsem asi rozporuplná osobnost.

Jsem, kdo jsem. Jsem takový, jací mě chtěli ostatní. Vyvíjel jsem se a možná to už lepší nebude. Kdo by nechtěl být někým jiným a nebo lepším a nebo i bez citu. Já jsem šťastný za to, že jsem. že život, který žiju, se snažím užívat plnými doušky. Jsem melancholik? Ano. Jsem nostalgik? Ano. Vím ještě jedno. Každý mi říká, že jsem zbytečně hodný. Ale mě to nevadí. Jsem rád za to a nějak se s tím poperu Smějící se.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama