Kdo je "Jůťubér"

17. září 2016 v 11:35 | Monty |  Moje témata
Dilema. Kam já bych zařadil tuto kastu lidí? Jsou dvě varianty. Jedna je ta, kdy si o nich myslím samé negativní věci a podívám se na ně jen ze zvědavosti a pak je ta skupinka, která není sice "youtuberká", ale díky tomu se částečně proslavili. Pokud vás zajímá můj nejapný názor, se kterým nemusíte souhlasit, tak si rozklikněte to tlačítko na pravé straně. No víte, které, né?


V globále si myslím, že "youtuber" musí být člověk nějakým způsobem nemocný. Asi invalida, protože rukama se mu moc pracovat nechce (prosím nekamenovat, ale viděli jste pracovat Fatyho???). "Youtuber" klasický se dá dělit na další dvě skupiny. Idiot a ten, co chce něco říct.

Mezi Idioty bych označil ty, kteří neumí zaujmout ničím jiným, než ze sebe udělat magora. Už výše zmiňovaného Fatyho jsem neznal, jen jsem kdysi čekal na Gamepage, teda na Replay, což je takový zajímavý syn Gamepage, a zrovna byl pořad Aliho parťáci, kde se setkávají pochybné existence. Vždy jsem si myslel, že Ali je v pohodě týpek. Znal jsem ho Ze Score, kdy psal zajímavé recenze na počítačové hry. Faty se stal jeho stálým pařťákem. Jak já ho nemusím. Strašně jednoduchý člověk. Nedalo mi to a koukl jsem na youtube. Chyba. Měl jsem zkaženou 5ti minutovou chvilku. Zbytečně neprožitých 5 minut. Nuda. Ale jsou lidé, které tento styl prasáckého humoru vzrušuje. Mě ani omylem. Samozřejmě Faty není sám, je takových lidí více.

Lidé, kteří mají co nabídnout, je poskrovnu. Prostě málo. Většinou jsou to holky, které radí holkám. Kluků je moc málo a většinou jde o nějaké fanoušky autotunningů. Perličkou jsou Viral Brothers, kteří zvláště zaujali ve svých začátcích a pak jejich kvalita klesala. Zajímavé také je, že nemám o nich co říci, protože mi nehnuli mou žlučí.

Nejlepší kasta na youtube jsou muzikanti. Ano. Ti pro mě jsou nejzajímavěší. Můžu jmenovat hned čtveřici, která mě zaujala a několik let jsou na youtube jako doma. Calta, Pokáč, Voxel a Kačka Marie Tichá. Opravdu jsou to stálice. Zvláště Pokáč se svýma Vymlácenýma Enterama mě citově dostal. Však si tuto trojici najděte a uvidíte.

Asi jsem někomu hnul žlučí zase já. Hlavně pro milovníky Fatyho to musí strašné. Je to ale až podivující, čeho jsou lidé schopni, aby nemuseli dělat rukama :D . Mít talent, asi bych toho vola dělal také...
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama