Návod, jak strávit život...

26. června 2016 v 10:32 | Monty |  Téma týdne
Opravdu zde nebudu řešit, jak dobré je trávit svůj život. Vždyť by z toho jen vznikly jen žaludeční potíže. Návod. Je těžké něco takového vytvořit, ale pokusím se.

Milý uživateli svého života. Vítej se svým novým životem a doufáme, že budeš spokojený s jeho kvalitou. Věz, že záruka na kvalitní život je jen zhruba asi 15let. Po této době ti nemůže naše životní společnost zaručit, že to bude stejný.

Během těchto 15ti let počítej s tím, že tvoje životní potřeba několikanásobně poroste, někdy až do výšin. Tví majitelé, které jsi získal hned v letech 0, budou štěstím bez sebe, jak skvěle funguješ. Ale abych nepředbíhal. V letech 0 -3 začneš vnímat nové vjemy a může se ti zdát, že je tu něco špatně. ustavičné žvatlání kolem tebe ti může navozovat pocit, že nejsi na tom tam špatně, že jsou na tom někteří lidé i hůře. Možá ta myšlenka ti umožní jít do sebe a pokusit se odlepit své nohy od země a poprvé použít nějaké slovo. Je to úplně jedno jaké slovo, či písmeno řekneš, prostě ten pán, co s tebou žije, bude slyšet "táta" a ta paní bude slyšet "máma". Nesmíš se vyhýbat jakkékoliv zábavě. Třeba ideální je hra na kaluž, dřepneš si, zatlačíš a je to. Možná i vykoukne hnědý kamarád, ale ten do hry patří taky. Uslyšíš pár nesrozumitelných vět, ale co natom. Jen pro zajímavost. Někdy vše výjde i ústy, ale to doporučuji udělat na rameni nejbližší osoby.

Dostali jsme se do stádia, kdy tvý lidé mluví něco o tom, že je to děs a že bybylo vhodné navštívit i ústav, kde jsou další cizé lidé, nebo spíše podobní tvého ražení. Doporučuji dělat bordel, dokud se může, protože jsi jen kousek ke krůčku, kdy je vše v háji a jsou jen nějaké povinnosti. V tom ůstavu je vhodné se zaměřit na člověka opačného vyznání. Je význání dlouhé a dírkové. Takže pokud jsi dlouhý, zajímají tě dírky a naopak. Časem můžež zjistit, že i dlouhý s dlouhým se může k sobě hodit. Zaměříme se opačným směrem, protože v tuto chvíli nás to zajímá nejvíce. Nejdříve ze všeho je dobré obhlídnout terén. Pokud se v budově nachází temná komora, je částečně vyhráno, ale přírodní věci jsou lepší. Třeba nějaké křoví a podobně. Pozor ale na tu větší osobu. je možné, že vás bude sledovat a činit problémy. Doporučuji se chovat slušně, protože je tak si vás nemusí všimnou. Tuto činnost lze provozovat i ve stádiu 4 - 15,kterou je ale třeba soustavně rozvíjet. Samozřejmě to ale obnáší více posluchání těch větších bytostí atd.

15rokem tvá záruka končí. Již tě staříčci vrátit nemůžou. Vše už skoro záleží an tobě. Lépe řečeno máš více možností, pravomocí. Takže vzhůru do života, šuuuup.
 


Komentáře

1 Fredy Fredy | Web | 26. června 2016 v 10:56 | Reagovat

ahoj pěkný blog, zvu tě na svůj :-)  ;-)

2 Monty Monty | E-mail | Web | 26. června 2016 v 11:32 | Reagovat

[1]:Už jsem tam byl, je pěkný...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama